Anna Spiewla , managerka

danie5
danie1

Początki były trudne, ale dzięki pasji ciągle wzbogacaliśmy nasze doświadczenie. Zwieńczeniem naszej pracy są odwiedzający i doceniający nas goście jak i otrzymywane nagrody.  Jesteśmy jedną z niewielu restauracji, która jest połączeniem niepowtarzalnych smaków kulinarnych
z charakterem artystycznego miejsca.  Zatem oprócz naszej aktualnej, sezonowej karty menu możesz wziąść udział w różnego rodzaju kulturalnych i kulinarnych wydarzeniach!

Nasza kuchnia zwraca dużą uwagę do produktów sezonowych. Współpracujemy z małymi lokalnymi gospodarstwami i przedsiębiorstwami, od których pozyskujemy produkty najwyższej jakości.

Wracamy do korzeni polskiej kuchni i pokazujemy ją w nowej odsłonie!
W naszym menu odnajdziesz mnóstwo rzemieślniczych, domowych smaków. Nie idziemy na skróty, dbamy o ty, aby nasi Goście mieli przyjemność z każdej chwili spędzanej z nami doceniając zaufanie jakim nas obdarzają!

Jesteśmy zdecydowanie restauracją “slow food”, która oprócz smaku potrawy przywiązuje szczególną uwagę do jej wyglądu i sposobu podania!

Na terenie restauracji mimo trwających imprez okolicznościowych zawsze jest miejsce, gdzie można się posilić i napić. Dzięki temu nasi Goście chętnie do nas wracają!

Pragniemy, aby nasi Goście wyszli pełni doznań i chętnie do nas wracali.

Serdecznie Cię zapraszamy do naszego stołu!

ZAMÓW NASZE DELIKATESY